حضور حداکثری در انتخابات، موجب افزایش اقتدار جهانی ایرانیان می‌شود

آیت‌الله توکل: حضور حداکثری در انتخابات، موجب افزایش اقتدار جهانی ایرانیان می‌شود

🔹ملت ایران با خلق حماسه‌های حضور در جهان شهره‌ است و استقلال سیاسی خود را پای صندوق‌های رأی و با حضور حداکثری به اثبات رسانده و در انتخابات دوم اسفند نیز ارزش‌های شهید حاج قاسم سلیمانی را در انتخاب کاندیداهای خود مورد لحاظ قرار خواهد داد.
🔹روز دوم اسفند صفحه درخشان دیگری در مشارکت سیاسی ملت ایران است، نبوغ سیاسی ایرانیان در آغاز چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب را می‌توان در مسئولیت‌پذیری آنان در یازدهمین دوره انتخابات مشاهده کرد که با انجام فریضه حضور، با انتخاب نمایندگانی شایسته، مجلسی را شکل خواهند داد که انشاءالله عصاره همه فضیلت‌های ملت باشند.
🔹انتخابات در تعیین سرنوشت کشور و انقلاب اسلامی نقش حیاتی دارد، حضور در انتخابات حق الهی و قانونی و ملی ایرانیان است که باید نمایندگانی اصلح برگزید.
🔹تحقیق و بررسی مردم برای انتخاب نمایندگان اصلح از طرق مختلف، ضروری است. با احترام به همه نامزدها، ملت شریف ایران بویژه مردم ولایی مازندران را دارای قدرت بالای تشخیص و اهل مشورت از صلحاء و دلسوزان آگاه برای یافتن کاندیدای اصلح می‌دانم و امیدوارم با دقت الهی مردم، مجلس یازدهم منشاء خیر کثیر برای انقلاب اسلامی و تامین‌کننده مطالبات بحق ملت شریف ایران باشد. حماسه حضور در انتخابات زمانی به کمال می‌رسد که توأم با انتخاب منتخبان اصلح باشد. والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

۲۴ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ برابر با ۳٠ بهمن ۱۳۹۸
سید رحیم توکل
نماینده مردم شریف مازندران در خبرگان رهبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *