نیما عالمیان

نیما عالمیان

نیما عالمیان درسال۱۳۷۱در بابل متولد شد. او حدود۱۲سال است که تنیس روی میز را زیر نظر پدرش شروع کرده امستو در این سالها توانسته امستتقریبا در بیشتر رده ها  قهرمان کشور بشود.در بسیاری از مسابقات بین المللی و برون مرزی شرکت کرده است .
نیما در جایی گفته است:پدرم روزی تا ۵ ساعت از بهترین اوقات خود را برای من و داداشم صرف کرده است و انشاالله که ما بتوانیم قدر شناس ایشان باشیم.دیگر مربی که به من خیلی کمک کرد ریچار پروازه می باشد که انصافا دستورات وروشهای تمرینی ایشان  کمک بسیار زیاد ی به ارتقاء بازی من نمود.

خواسته ی او از مسوولین فدراسیون این است که  اردوهای ملی و همچنین مسابقات خارجی را بیشتر کنند .طبق گفته ریچاردپروازه مربی بین المللی باید از ۱۶ مسابقه جهانی حداقل ۸ مسابقه را حضور فعال داشته باشیم.امیدوارم که این موضوع مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

بهترین خاطره ی ورزشی نیما از زبان خودش اینگونه بیان می شود:وقتی در مسابقات جهانی بحرین توانستم درجمع هشت نفر برتر این مسابقات قرار بگیرم در یک بازی حساس به بازیکن بلژیکی که دررده بندی جهانی دارای رنک ۱۵ جهان بود  برخورد کردم وخدا را شکر توانستم این بازیکن را با اقتدار شکست دهم .این بازیکن بعد ازشکست ازمن اول با چند ضربه محکم میز پینگ پنگ را شکست وبه زمین انداخت و بلافاصله راکت خود را شکست و در نهایت موبایل خود را هم از بین برد.

روزانه گاها تا ۴ ساعت تمرین میکند وتمرینات او بصورت متنوع  وکاملا حرفه ای زیر نظر پدرش و با همکاری برادرش میباشد.هرچند بدن سازی در این ارتباط نقش بسزایی خواهد داشت که روزانه تا یک ساعت هم به بدن سازی مشغول است.

برای این ورزشکار شایسته ی کشورمان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون را از خداوند منان داریم.

چند عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *