محمد مجدآرا

زنده یاد مهندس محمد مجدآرا

محمد مجدآرا سال ۱۳۳۴ در شهر بابل متولد شد . بعداز گذراندن تحصیلات ابتدائی و متوسطه در زادگاهش و کسب موفقیت در کنکور وارد دانشگاه شیراز شد. در دوران دانشجویی، سال ۱۳۵۷ همزمان با ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی پس از کسب فوق لیسانس در رشته مهندسی مکانیک به عضویت در هیأت علمی دانشگاه مازندران درآمد و در سال ۱۳۵۸ به معاونت دانشکده فنی دانشگاه مازندران منصوب شد.

محمد مجدآرا در سال ۱۳۵۹ طی حکمی از سوی وزارت کشور به سمت معاونت عمرانی استانداری مازندران منصوب شد و حدود بیست ماه در این سمت فعالیت های عمرانی موثری انجام داد. تدبیر و درایت ایشان باعث شد که در سن ۲۷ سالگی به عنوان استاندار مازندران منصوب شود و در مدت ۳۰ ماه خدمات شایان توجهی انجام دهد.

ایشان بعداز استانداری به سمت معاونت عمرانی وزارت کشور منصوب شد. در سال ۱۳۶۷ با شرکت در انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه فریدونکنار ، بابلسر و بندپی با کسب آراء به مجلس راه یافت و در سال های ۱۳۷۱ و ۱۳۷۵ برای سومین بار متولی به عنوان نماینده برگزیده مردم انتخاب گردید.

مجدآرا پس از خدمات ارزنده در سمت های مختلف اجرایی ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۷۵ پس از ۱۴ ماه مقاومت در برابر بیماری در سن ۴۱ سالگی در بیمارستان شهید بهشتی بابل درگذشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *